חיוך בינלאומי? טיפולי שיניים עושים בחו"ל

למרות שסל הבריאות בישראל כולל מגוון רחב של שירותים ורפואה ציבורית מצוינת, תחום רפואת השיניים נותר, עבור מבוגרים, יקר וברובו שמור לקבלת טיפול באופן פרטי. אך למרות המחיר הכבד, המחיר של הזנחת הצורך בטיפול שיניים הוא כמובן יקר יותר.

אך כיום יש אפשרויות נוספות המאפשרות לקבל טיפול דנטלי מעולה ובמחירים נמוכים משמעותית מהשוק הישראליהכירו את העולם המופלא של תיירות דנטלית במזרח אירופה.

בכל רחבי העולם המערבי, תיירות מרפא דנטלית הולכת וצוברת תאוצה ופופולאריות בקרב מטופלים המבקשים לקבל טיפול איכותי ומתקדם, אך בלי לשלם על כך סכומים אסטרונומיים. אם בעבר התרגלנו שתיירי מרפא מגיעים לישראל כדי ליהנות מהרפואה המצוינת שאנו נהנים ממנה כאזרחים, כעת גם הכיוון ההפוך הופך לרלוונטי ואטרקטיבי וגם אתם יכולים לקבל את הטיפול לו אתם זקוקים, במחירים שומטי לסת, ללא פשרות על איכות ומקצועיות ואפילו תרוויחו טיול לחו"ל "על הדרך".

איזידנט: החלוצה בראש המחנה

‍עם שנים של ניסיון בתחום רפואת השיניים, חברה אחת בשוק הישראלי קמה לה במטרה לעשות מהפכה של ממש באופן בו אנחנו הישראלים מקבלים טיפולי שיניים זולים ומקצועיים. חברת איזידנט – Easy Dent מנגישה עבור כלל הישראלים רפואת שיניים מקצועית, מתקדמת ומותאמת אישית בעלויות שיכולות לספק חיסכון של עד 75% לעומת רמות המחיר המקובלות בישראל. החברה מפעילה קליניקה משוכללת בישראל, בה עוברים המטופלים בדיקה ראשונית להערכת מצבם הדנטלי, בהמשך וכפי שנסביר מיד המטופלים טסים ליעדים נבחרים באירופה ושם מקבלים את הטיפול האישי והטוב ביותר, כאשר החברה אחראית לאורך כל הדרך, מלווה את הלקוחות ומוודא שהטיפול עבר בהצלחה מלאה גם לאחר החזרה לישראל.

עבודה רק עם רופאים מצטיינים מקליניקות מובילות

נתון שחשוב לדעת כאשר מדברים על טיפולי שיניים במזרח אירופה, במודל כפי שמציעה ללקוחותיה חברת איזידנט, הוא ש-42% מרופאי השיניים הפעילים בישראל למעשה קיבלו את הכשרתם המקצועית באותם יעדים במזרח אירופה. כך שכל חשש לגבי איכות ומקצועיות הרופאים מתבטלת, יש סיכוי טוב למדי שגם רופא השיניים שלכם מהארץ בעצם למד כתף אל כתף עם אותם רופאים שיטפלו בכם במסגרת השירות של איזידנט.

הקליניקות המקבלות את המטופלים במזרח אירופה הן כולן מובילות בתחומן וכוללות את הציוד החדיש והמקצועי ביותר, עם רופאי שיניים מנוסים וצוותים דנטליים מיומנים. השירות הניתן במרפאות הדנטליות הוא ברמת פרימיום מכל הבחינות, כזה הניתן במרפאות היוקרתיות והנחשבות ביותר בישראל.

יתרון המחיר

כמובן שהדבר הראשון במעלה מבחינת חשיבות כאשר מדובר על רפואת שיניים הוא הבטיחות ואיכות הטיפול, ועל כך כאמור אין פשרות והמטופלים זוכים באמת לטיפול המתקדם ביותר וע"י צוותים מעולים. לצד זאת, יתרון המחיר של טיפולי שיניים במזרח אירופה לא משאיר מקום לספק.

האפשרות להציע טיפול ברמה הגבוהה ביותר אבל עם חיסכון של עד 75% לעומת המחירים בישראל מושגת מכך שעלויות העבודה והתשומות זולות משמעותית במזרח אירופה מאשר בישראל, הפרשי מטבע בין ישראל למדינות היעד מקטינות אף יותר את העלות למטופל הישראלי.

כיצד התהליך מתבצע- שלב אחר שלב:

  1. המטופל מגיע לפגישת ייעוץ ואבחון בקליניקה של איזידנט בישראל, הבדיקה והפגישה נערכת עם רופא שיניים ישראלי מוסמך ומנוסה.
  2. החברה מעבירה את המידע הרפואי במלואו למרפאת היעד בחו"ל לקביעת תכנית טיפול אישית והכנת תמחור.
  3. המטופל מקבל הצעת מחיר זולה לטיפול שיניים מקצועי ומלא לפי צרכיו ורצונותיו, עם חיסכון של עד 75% ועם אפשרות לקבלת מימון בסיוע החברה. התמחור כולל הן את הטיפול עצמו וגם הוצאות טיסות, נסיעות ושהייה במהלך ימי הטיפול.
  4. החברה והלקוח מתאמים את הטיפול בחו"ל, כולל טיסות ולינה. יוצאים לחו"ל ועוברים את הטיפול בהצלחה, מתאוששים וחוזרים חזרה לארץ עם חיוך איכותי ושיניים בריאות.
  5. חשוב לציין כי איזידנט מציעה למטופליה גם ליווי אישי לאורך כל הדרך במדינת היעד, כולל שירותי תרגום במקרה הצורך. לאחר חזרת המטופל לישראל, איזידנט מבצעת בדיקות המשך ומוודאת כי הטיפול עבר בהצלחה וכי המטופל מרוצה.

סוגי טיפולי שיניים אפשריים בחו"ל

איזידנט מציעה מגוון רחב של טיפולי שיניים בחו"ל, הן טיפולים משקמים והן טיפולים אסתטיים. אלו סוגי הטיפולים הנפוצים ביותר שמטופלים עוברים בקליניקות השותפות לאיזידנט בחו"ל:

טיפולי שיניים מקצועיים וזולים – עכשיו גם אתם יכולים! איזידנט אכן מחוללת מהפכה בתחום רפואת השיניים עבור ישראלים. טיפולי שיניים מקצועיים ומתקדמים, עם הפתרונות והציוד הטובים ביותר וע"י רופאים מעולים, במחירים חסרי תחרות ולחלוטין שוברי שוק. בנוסף, השירות מאפשר לכם לבקר בבירות אירופיות מרשימות ומהנות, לעשות שופינג ולהרוויח גם שיניים בריאות ומתפקדות וגם חופשה אירופית קסומה.

חברת איזידנט – Easy Dent מאפשרת ללקוחותיה לעבור טיפולי שיניים איכותיים ותהליכי שיקום הפה במחירים אטרקטיביים, במרפאות מומחים בחו"ל. לפרטים נוספים אודות התהליך אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 9927* או ליצור קשר דרך האתר ונחזור אליכם בהקדם.