שאלות נפוצות

אין כאן שום קאטץ', הפרשי המטבע ועלויות השכר במזרח אירופה הם הגורמים המרכזיים לכך שאתם מקבלים מאיזידנט טיפול שיניים מקצועי, איכותי ומותאם אישית בעלויות נמוכות ואפשריות. בהגדרה ובהבטחה שלנו: כל הרופאים והסייעות שלנו עוברים הכשרה מקצועית מקיפה במוסדות אקדמיים מובילים, אשר בהם לומדים גם רופאי שיניים ישראלים רבים.‍

הסיבה העיקרית היא בעקבות הפער המשמעותי במחיר, כ70 אחוז פחות מהטיפולים בארץ , אין שום הגיון לשלם מחיר כל כך גבוה כשיש אפשרות לבצע את אותם טיפולים על ידי רופאים מומחים , מכשור חדשני ותהליך מקצועי ללא פשרות תוך ליווי אישי בכל הדרך.

בהחלט. מנכ"ל החברה בנימין רוזנברג הוא אדם דתי ודואג לכך שתהיה אפשרות לארוחות בכשרות מהודרת , כמו כן בסמוך למרפאה של איזידנט במולדובה קיים בית חב"ד כך שתוכלו להגיע לטיפול ולהנות מהחוויה בלי להתפשר על שום דבר.

איתנו באיזידנט תוכלו לקבל שירות VIP ורמת טיפול פרימיום לכל טיפולי השיניים המורכבים והמתקדמים – שתלי זיגומה למחוסרי עצם, טיפולי שורש, השתלות שיניים על שתלים דנטליים, הלבנת שיניים, הרכבת שיניים תותבות, השתלות עצם מלאכותית, הרמת סינוס, ציפויי חרסינה, עקירת שיני בינה, ניתוחי חניכיים, ביצוע סתימות לבנות, ייצור והרכבת כתרים מפורצלן או זירקוניה ועוד.

קובעים פגישה עם איזידנט, ומגיעים עם הצילומים הרלבנטיים, רופא שיניים מנוסה ומוסמך מטעם איזידנט מבצע לכם בדיקה מקיפה ומפנה לטיפול המתאים. צוות איזידנט מתאים עבורכם אישית את הטיפול הנחוץ ומבצע את כל סידורי הנסיעה למולדובה – כולל טיסות ולינה, אתם נוחתים במזרח אירופה, מקבלים ליווי אישי , בקליניקה מתקדמת ונעימה אתם עוברים את הטיפול שלכם, הכל עם האמצעים החדישים ביותר וע"י צוות רפואי מוסמך. חוזרים לארץ בסיום הטיפול, המשך ליווי ובדיקת שביעות רצון ע"י צוות איזידנט בישראל.

באיזידנט אנחנו חושבים עליכם ורוצים לתת פתרונות לכל מגבלה

זקוקים לטיפול שיניים אבל אין לכם תקציב כרגע?

עבור זה איזידנט יזמה את איזי מימון – פריסת תשלומים לטיפולי השיניים של עד 84 תשלומים!

(בכפוף לאישור הגוף המלווה ובהתאם לתנאיו ולמדיניותו כפי שיהיו מעת לעת))

שתל זיגומה הוא שתל טיטניום המקובע לעצם הזיגומה (עצם הלחי) ומכאן שמו.

אורכו 30 עד 50 מ"מ בממוצע, והוא נועד לפתור בעיות למטופלים אשר בעבר סורבו להשתלות עקב מחסור בעצם בלסת ונאלצו להסתפק בשיניים תותבות.

באיזידנט מעסיקים צוות מובחר שבו כירורגים מומחים, טכנאים מקצועיים וצוותי סיוע שביצעו מעל 350 השתלות זיגומה מוצלחות.

יש לכם שאלות נוספות?
כתבו לנו ונשמח לענות: