שיניים תותבות

שיניים תותבות – איך עושים את זה בלי לקרוע את הכיס

שיניים תותבות הן אלטרנטיבה מצויינת לשיניים טבעיות שנשחקו, נשברו, הוזנחו לאורך השנים או נשרו.

היתרונות המרכזיים של שיניים תותבות הם הזמינות והקלות של התהליך, כמו גם המחיר הזול יחסית של הטיפול בהשוואה לטיפולים אחרים מורכבים יותר.

אבל כולנו ערים לעובדה כי טיפולי שיניים, במיוחד אלה המורכבים יותר, עולים עשרות אלפי שקלים ואף יותר במרפאות השיניים בישראל. אז מה ניתן לעשות?  לשבור קופות חיסכון?  ליטול הלוואה?

ובכן יש אופציות טובות יותר. ניתן לעבור טיפול הרכבת שיניים תותבות בחו"ל במחירים אטרקטיביים ובאיכות לא פחות טובה מבישראל.

מה הן שיניים תותבות?

שיניים תותבות הן החלפה של כמעט או כל השיניים הטבעיות בפה, הן בעלות ערך לאנטומיה וגם ערך קוסמטי ואסתטי רב. הן מאפשרות שמירה של מבנה הלסת וחלל הפה  לטווח ארוך. לא הרבה יודעים אבל פעם היו מייצרים שיניים תותבות מעץ ואף משיניים של עבדים. למזלנו הטוב התקופה הזאת עברה וכיום השיניים התותבות בניות מחומרים אקריליים. עוד פיסת מידע מעניינת לגבי השיניים התותבות היא,  שאחד הממציאים החשובים בתחום היה נדבן ציוני בשם שמואל בלום, שבשנת 1926 עלה בלום לישראל והקים בתל אביב את בית החורשת הראשון לייצור שיניים תותבות. אבל עברו הרבה שנים מ 1926 וכיום להשיג שיניים תותבות בישראל הן עסק יקר מאוד. לכן חשבנו על מזרח אירופה כמענה לצורך היקר הזה.

שיניים תותבות – דעות קדומות

קיימות לא מעט דעות קדומות בכל הקשור לשיניים תותבות, מספיק להיזכר בתמונות של השיניים בכוס המים ובכל הבדיחות הקשורות לכך. יחד עם זאת, לא חייבים לתפוס זאת כדבר שלילי.

כאשר יש מספיק התאמה ללסת הספציפית – ניתן לקבל תוצאה שנראית הרבה יותר טבעית מפעם, שאינה דורשת הרבה טיפולים ארוכים ומייגעים וגם כוללת תחזוקה יחסית פשוטה. עבור אנשים עובדים ובעיקר אלה שתלויים בפנים שלהם, ביכולת הדיבור וכן הלאה, האפשרות לתת מענה מהיר לאובדן השיניים נמצאת בחשיבות עליונה.

בהתחשב בעובדה שתוחלת החיים הולכת וגדלה ושיותר אנשים ממשיכים לעבוד מעבר לגיל הפנסיה, פתרונות מהירים ואסתטיים הם חשובים מאוד, ודווקא השיניים התותבות מהוות מענה איכותי ומשתלם לצורך זה.

מרפאת איזידנט

ההתקדמות הטכנולוגית בייצור השיניים התותבות

כל הטכנולוגיה המתקדמת שמשפיעה על עולם רפואת השיניים באה לידי ביטוי גם בתחום השיניים התותבות. כך, ניתן לערוך התאמה מלאה של השיניים בהתאם לגוף הספציפי.

השיניים מאפשרות ליהנות מחוויית אכילה נוחה עם מעט מאוד מגבלות ומאפשרות ליהנות ממראה טבעי במהלך היום, לצד אפשרות לנוח בשעות הערב.

זאת בניגוד להשתלה שתמיד אתכם, ובמקרה שבו השתל אינו נקלט היטב – מדובר בבעיה שאין ממנה מנוס.

ההתקדמות הטכנולוגית המאפשרת התאמה מושלמת של השיניים התותבות לכל אדם היא אותה התקדמות המאפשרות להדפיס שתלים באמצעות מדפסת תלת ממד ולמצוא את הגדלים המושלמים על מנת להתאים לכל אחד ואחת.

מדובר בפתרונות אוניברסליים שניתן להיעזר בהם בין אם פורשים לגמלאות או אם עדיין נמצאים במעגל העבודה.

יתר על כן, עבור רבים מדובר בטיפול שדורש הרבה פחות זמן ומאמצים פיזיים, כך שאין צורך להתרחק מהשגרה היומיומית.

ניתן לעבור את התהליך בחו"ל, ועל ידי כך לשמור על דיסקרטיות מושלמת.

יתרונות נוספים של שיניים תותבות

  • שיניים לבנות– הלבנת שיניים הם טרנד שרק מתעצם בשנים האחרונות. השיניים התותבות מאפשרות ליהנות מאיכות חיים גבוהה ביותר ולהימנע מטיפולים ארוכים ותובעניים. ניתן להחליף אותן במידת הצורך, לדאוג למראה אסתטי.

 

  • בלי ניתוח – שיניים תותבות לא דורשות התערבות כירורגית בחלל הפה.

 

  • בלי הרדמה– עבור אנשים הרגישים לאמצעי הרדמה שונים.

 

  • בלי כאב מיותר-לאנשים הסובלים מכאבי שיניים רבים באופן כללי, ומכאבי חנייכים באופן ספציפי. האפשרות להכין שיניים תותבות ללא התעסקות עם החניכיים הן ברכה לא קטנה.

כל  הייתרונות שרשמנו כאן גורמים לשיניים תותבות להוות פתרון יעיל ביותר, וכיוון שהדבר מתאפשר במספר פגישות, האפשרות לעבור את התהליך בחו"ל על בסיס ציוד מתקדם וצוות מיומן, הופכת לגם אופציה כלכלית משתלמת.

מהם יתרונות הרכבת שיניים תותבות בחו"ל?

נדהמנו לגלות שאנשים מחליטים לוותר על טיפולי שיניים בישראל בשל המחירים המופקעים. ולכן אצלנו את מגיעים עם צילומים ואבחנות שקיבלתם. לאחר מכן בדיקת שיניים על ידי הרופא באיזידנט, והיה ונקבע שהלקוח נדרש לטיפול, הוא יוכל לטוס למולדובה כאשר המחיר כולל הן את מחיר הטיסה והשהייה במדינה כולל ליווי אישי באיזו שפה שיבחר, בין אם רוסית, עברית או רומנית.

לאחר שחוזרים לארץ, נערכת בדיקה על מנת לוודא שכולם מרוצים.

למי מתאים הרכבת שיניים תותבות?

למעשה קהל היעד הוא כל מי שרוצה להרכיב בפיו שיניים תותבות איכותיות, אולם מכיוון שזהו שירות חדש, עדיין אין אינדיקציה לגבי מספר המטופלים.

לאזרחי ישראל יוצאי מולדובה, זוהי הזדמנות פז לפגוש את המשפחה ולשפר את המראה האסטטי שלהם ואת בריאות הפה.

אבל אנחנו צריכים לדעת ששיניים תותבות הן ממש לא למבוגרים בלבד.

למעשה, אנשים בגילאים צעירים בוחרים בהרכבה של שיניים תותבות על מנת לשפר את בריאות הפה ואת האסתטיקה הכללית שלהם.

אנחנו שומעים אינספור הצעות ומידע חיוני על טיפולים שונים להחלפת שיניים שניזוקו, נשחקו ונשרו עם השנים. יחד עם זאת, חשוב לזכור שאנשים רבים אינם יכולים לעמוד באתגרים הפיזיים הקשים העומדים בפני כל אדם שמעוניין לשקם את השיניים ישירות בפיו. בנוסף, פעמים רבות קיימים מקרים של "בריחת עצם" המקשה על החדרת השתלים העשויים טיטניום.

כמובן אסור לשכוח, שלפעמיים אנשים רבים פשוט מפחדים מאוד מהטיפולים הללו, כך שהנזק עשוי להיות גבוהה יותר מהתועלת.

הפתרון של שיניים תותבות עונה על כל הצרכים האלה באופן מושלם. אנחנו מאפשרים לכם לעבור את התהליך בקצב שלכם, בנוחות מרבית ובמינימום אי נוחות.

ליצירת קשר ופרטים נוספים לחצו כאן