כתרים מפורצלן

כתרים לשיניים מפורצלן / כתרים מחרסינה

כתרים לשיניים (כתרים דנטליים) הם אביזרים רפואיים המשמשים לכמה מהטיפולים הנפוצים ביותר, הן בהקשר של רפואת שיניים תפקודית והן בהקשר של רפואת שיניים אסתטית. הכתרים מיועדים להחליף את החלק החיצוני של השיניים במסגרת מגוון טיפולים רלבנטיים. כתרי פורצלן/חרסינה מהווים אפשרות עמידה, אסתטית ומאוד יעילה להחלפת שיניים פגועות או חסרות.

אם אתם זקוקים לטיפול של הכנה, ייצור והרכבת כתר דנטלי על גבי שן קיימת ופגועה או כחלק מתהליך מקיף של השתלת שיניים על גבי שתלים דנטליים, מרפאות איזידנט מציעות מודל חדשני ומתקדם המאפשר לכם לקבל את הטיפול המקצועי והטוב ביותר, עם כתרים עמידים ומותאמים אישית ובעלויות נמוכות משמעותית לעומת המחירים בשוק הישראלי – הכל באופן יעיל ומשוכלל ועם אחריות מלאה שלנו לכך שאתם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר ומסיימים את התהליך עם שיניים יפות ומתפקדות ובלי חור בארנק.

מה זה כתר דנטלי?

כתר דנטלי הוא מעין "מכסה" בצורת שן אשר מולבש על גבי שן קיימת ופגועה (למשל לאחר טיפול שורש עמוק וגדול) או אשר מותקן בתוך שתל דנטלי שהושתל בחניכיים לצורך החלפת שיניים חסרות ושיקום החיוך. הכתר מהווה תחליף מתפקד ואסתטי לשן ומאפשר למטופל ללעוס ולאכול כרגיל. מקרים בהם קיים צורך להשתמש בכתר דנטלי כוללים למשל:

  1. להגן על שן חלשה ופגועה כך שלא תישבר או תיסדק.
  2. לשחזר מראה ותפקוד של שן שבורה או סדוקה.
  3. לכסות, להגן ולתמוך בשיניים שנפגעו מעששת, שיש בהן חורים גדולים וסתימות מאוד גדולות עם מעט מאוד חומר שן טבעי שנותר (לאחר טיפול שורש).
  4. להחזקת גשר דנטלי במקומו.
  5. להסתרת שן עקומה מאוד או כזו שיש עליה הכתמה משמעותית.כחיבור שן חלופית לשתל דנטלי.
  6. לביצוע הליך אסתטי לשיקום החיוך ושיפור מראה השיניים.

 

הפתרון שלנו

באיזידנט אנו מציעים לכם טיפולי שיניים מתקדמים, מקצועיים ומותאמים אישית בעלויות נמוכות, כל זאת מבלי להתפשר כלל על בטיחות, איכות ותוצאות.  כתרים לשיניים העשויים מפורצלן מיוצרים בהליך דיגיטלי מאוד מדויק ועל פי הדמייה ממוחשבת ומדידות דיגיטליות של חלל הפה של המטופל.

צריכים טיפול שיניים הכולל כתרי פורצלן ומחפשים את השילוב המושלם בין איכות, מקצועיות ומחיר?

הצוות המקצועי של איזידנט ישמח לייעץ לכם לגבי טיפול השיניים המתאים לכם