שעות פתיחה:
‍ראשון - חמישי: 17:00 - 09:00
כתובת:
רבי עקיבא 52, בני ברק
שעות פתיחה:
‍ראשון - חמישי: 17:00 - 09:00
כתובת:
שברץ 1, רעננה

הטיפולים שלנו

easy-dent

שתלים זיגומטיים

שתלי זיגומה הם שתלים דנטליים המשמשים להחלפת שיניים חסרות בפה. הם מכילים פירוט וגוף של שיניים אותם מטפלי השיניים מכניסים לחומר העצם בפה. השתל עצמו מורכב משלושה חלקים עיקריים: הבסיס, הזרוע והקופסה. כל אחד מהחלקים הללו משולב עם...
למד עוד

שתלים דנטליים

מחירים נמוכים וחסרי תחרות לשתלים דנטליים והשתלת שיניים. שימוש בשתלים המתקדמים ביותר, בהליך טיפולי מותאם אישית, איכותי ובטיחותי ללא פשרות. היום אתם יכולים לעבור השתלת שיניים איכותית..
למד עוד

השתלת עצם

קליניקות מתקדמות ומובילות ורופאים מנוסים ביותר בהליכי השתלת עצם מלאכותית בלסת לקראת השתלת שיניים, ובמחיר לא יאמן! פיתרון מלא ומדויק של אובדן עצם ויצירת תנאים אופטימליים לשיקום הפה.​
למד עוד

כתרים לשיניים מפורצלן

כתרים לשיניים (כתרים דנטליים) הם אביזרים רפואיים המשמשים לכמה מהטיפולים הנפוצים ביותר, הן בהקשר של רפואת שיניים תפקודית והן בהקשר של רפואת שיניים אסתטית. הכתרים מיועדים להחליף את..
למד עוד

ניתוח חניכיים

במקרים מסוימים של מחלות חניכיים ובעיות מבניות אחרות, יתכן ויהיה צורך לבצע ניתוח.כאשר מאתרים את מהות הבעיה בזמן ומטפלים בה בהקדם, מחלות חניכיים יכולות להיפתר עם טיפול..
למד עוד

הרמת סינוס

עם איזידנט אתם יכולים לעבור טיפול הרמת סינוס לקראת יצירת תנאים להשתלת שיניים אחוריות עליונות, במחיר מנצח ובתנאים קליניים מהטובים בעולם. ידע וניסיון ואינספור מטופלים..
למד עוד

שיקום הפה

שיקום הפה נחשב לאחד התחומים המרכזיים ברפואת שיניים בכלל, ולאחד התחומים המבוקשים ביותר במרפאות השיניים בישראל. הסיבה לכך היא בעיות שונות בשיניים אשר דורשות שיקום כללי של הפה..
למד עוד

ניתוח לסת עליונה

הצורך בניתוח לסת עליונה מתעורר במצב בו הלסת העליונה אינה מיושרת עם הלסת התחתונה, או במצב בו השיניים בשתי הלסתות אינן מתואמות בקו ישר ולא ניתן לסגור את הפה בצורה הולמת. מאמר זה..
למד עוד

שיניים תותבות

טיפול מלא להכנת הפה לקראת התקנת שיניים תותבות. ייצור מותאם אישית עפ"י מדידות דיגיטליות וביצוע הטיפול ע"י רופאי שיניים מוכשרים ומנוסים בתחום. כל סוגי השיניים התותבות במחירים מנצחים.
למד עוד

טיפולי שורש

ביצוע איכותי, מתקדם ומדויק של טיפולי שורש. תנאים קליניים מעולים והתאמה אישית מלאה של הטיפול. הרופאים שלנו יכולים להציל לכם את השן ולמנוע נזקים עתידיים, והכל במחיר אטרקטיבי ביותר.
למד עוד
Made By Adimpress

 Easy Dent. All rights reserved © 2023 |Privacy Policy|Terms of Use|Sitemap

cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram