שתלים דנטליים

יותר ויותר אנשים מגלים שיש פתרון נפלא, אסתטי ותפקודי לשיניים חסרות או פגועות. השתלת שיניים באמצעות שתלים דנטליים מציעים כיום את קדמת הטכנולוגיה הדנטלית והם מהווים תחליף הרבה יותר מוצלח וכדאי מאשר שיניים תותבות או פתרונות ישנים יותר ופחות נוחים. באמצעות שתל דנטלי ניתן להחליף שן אחת חסרה או כזו אשר נפגעה בצורה חסרת תקנה וניתן גם להתקין על שתל אחד ייעודי כמה שיניים חסרות בצורה של גשר. התוצאה של השתלת שיניים היא שיניים חלופיות מתפקדות, אסתטיות, עמידות ונוחות – השיטה הייחודית של איזידנט מאפשרת לכם לחסוך המון על הטיפולים האיכותיים האלו אשר בישראל עולים הון, כמובן בלי להתפשר על המקצועיות, הבטיחות והאיכות!

למה כדאי לי לעבור השתלת שיניים?‍
שיניים חסרות ללא שתל דנטלי עשויות לגרור מצב של אובדן עצם בעצמות הלסת.

השתלת שיניים/שתלים דנטליים
אם אתה סובל משיניים חסרות או פגועות בצורה קשה, אם כבר יש לך שיניים תותבות ואתה סובל מהפתרון המגושם והלא אסתטי הזה – טיפול השתלת שתלים דנטליים מציע שלל יתרונות ויכולות. לאחר סיומו המוצלח של הטיפול, תקבל מראה חיוך מלא, סימטרי ואסתטי, תוכל לאכול כרגיל וגם מאכלים קשים, תפסיק להתבייש במראה השיניים שלך ועוד שלל יתרונות.

החדרת שתלים מצמצמת סיכון זה משמעותית. בנוסף, השארת השן החסרה ללא תחליף ראוי יכולה לגרום לבעיות דנטליות נוספות כמו עששת לשיניים שכנות, תנועה לא נכונה של השיניים לעבר החלל ועוד תופעות לא רצויות ששתלים יכולים למנוע.

שתלים דנטליים

יתרונות של שתלים דנטליים

פתרון מושלם ותפקודי לחלוטין לשיניים תותבות, שיניים חסרות ושיניים פגועות מאוד.
מאפשר לשמור על השיניים השכנות בריאות.
התאמה ביולוגית מלאה של השתלים – ללא דחייה חיסונית או תגובות אחרות.
פתרון ארוך טווח ועמידות מדהימה של השתלים החדשים.
שימוש בחומרים מתקדמים וייעודיים מאפשר תחליף אופטימאלי לשיניים.
שימוש באמצעי הדמיה ממוחשבים וציוד טכנולוגי מתקדם מאפשר התאמה מושלמת של השתל למטופל.

מאפייני שתלים דנטליים
טיפול השתלת שיניים מאופיין בכך שהוא חייב להיות מותאם אישית למטופל, תוך התחשבות למבנה הלסת, מצב הבריאות בפה ובחניכיים ובריאותה של עצם הלסת ופרמטרים נוספים. שתלים דנטליים כיום מיוצרים לרוב מטיטניום, עם או ללא סגסוגות מתכת אחרות. חומרים אלו מותאמים ביולוגית באופן מלא ומספקים עמידות, חוזק והיעדר דחייה של הגוף את השתל עצמו. על גבי השתלים מבריגים ניצב ועליו מבריגים כתר איכותי ומותאם אישית. מתקבל מראה של שן טבעית לגמרי וכמובן שגם התפקוד לאחר ההחלמה רגיל לחלוטין. ישנם סוגים שונים של שתלים דנטלים, השונים זה מזה בחומרי הייצור, בגודל ובגובה.

השתלים עצמם מוחדרים לחניכיים ולעצמות הלסת, תחת הרדמה מתאימה כמובן, ולאחר ההחלמה ניתן לחבר להם את הכתרים החיצוניים. ישנן כיום טכניקות השתלה המצריכות תקופות החלמה בין טיפול לטיפול ויש טכניקות המאפשרות לבצע השתלת שיניים ביום אחד.

עקב מורכבותו של תהליך השתלת שיניים, מחירי הטיפול אינם נמוכים ומטופלים רבים חוששים להכנס לתהליך. עם איזידנט תקבלו את טיפול השיניים האיכותי והמקצועי ביותר, אך בעלויות נמוכות משמעותית לעומת כל הצעת מחיר שתקבלו בישראל. השיטה הייחודית שלנו מאפשרת לכם באמת ליהנות מכל העולמות ולקבל גם מומחיות, גם מחיר מנצח, גם שתלים מתקדמים וגם ציוד רפואי חדיש ביותר.

 

רוצים לעבור טיפול שתלים דנטליים אבל חוששים מהמחיר? פנו אלינו ותתכוננו להפתעה