שעות פתיחה:
‍ראשון - חמישי: 17:00 - 09:00
כתובת:
שברץ 1, רעננה
שעות פתיחה:
‍ראשון - חמישי: 17:00 - 09:00
כתובת:
שברץ 1, רעננה
איזידנט טיפולי שיניים בחו״ל

כתרים לשיניים מפורצלן / כתרים מחרסינה

כתרים לשיניים (כתרים דנטליים) הם אביזרים רפואיים המשמשים לכמה מהטיפולים הנפוצים ביותר, הן בהקשר של רפואת שיניים תפקודית והן בהקשר של רפואת שיניים אסתטית. הכתרים מיועדים להחליף את החלק החיצוני של השיניים במסגרת מגוון טיפולים רלבנטיים. כתרי פורצלן/חרסינה מהווים אפשרות עמידה, אסתטית ומאוד יעילה להחלפת שיניים פגועות או חסרות.

אם אתם זקוקים לטיפול של הכנה, ייצור והרכבת כתר דנטלי על גבי שן קיימת ופגועה או כחלק מתהליך מקיף של השתלת שיניים על גבי שתלים דנטליים, מרפאות איזידנט מציעות מודל חדשני ומתקדם המאפשר לכם לקבל את הטיפול המקצועי והטוב ביותר, עם כתרים עמידים ומותאמים אישית ובעלויות נמוכות משמעותית לעומת המחירים בשוק הישראלי – הכל באופן יעיל ומשוכלל ועם אחריות מלאה שלנו לכך שאתם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר ומסיימים את התהליך עם שיניים יפות ומתפקדות ובלי חור בארנק.

מה זה כתר דנטלי?

כתר דנטלי הוא מעין "מכסה" בצורת שן אשר מולבש על גבי שן קיימת ופגועה (למשל לאחר טיפול שורש עמוק וגדול) או אשר מותקן בתוך שתל דנטלי שהושתל בחניכיים לצורך החלפת שיניים חסרות ושיקום החיוך. הכתר מהווה תחליף מתפקד ואסתטי לשן ומאפשר למטופל ללעוס ולאכול כרגיל. מקרים בהם קיים צורך להשתמש בכתר דנטלי כוללים למשל:

 1. להגן על שן חלשה ופגועה כך שלא תישבר או תיסדק.
 2. לשחזר מראה ותפקוד של שן שבורה או סדוקה.
 3. לכסות, להגן ולתמוך בשיניים שנפגעו מעששת, שיש בהן חורים גדולים וסתימות מאוד גדולות עם מעט מאוד חומר שן טבעי שנותר (לאחר טיפול שורש).
 4. להחזקת גשר דנטלי במקומו.
 5. להסתרת שן עקומה מאוד או כזו שיש עליה הכתמה משמעותית.כחיבור שן חלופית לשתל דנטלי.
 6. לביצוע הליך אסתטי לשיקום החיוך ושיפור מראה השיניים.

מהותם של כתרים לשיניים מפורצלן / חרסינה

בעבר עשו שימוש במתכות מסוגים שונים כדי לייצר כתרים דנטליים, אך לכך יש היבטים שליליים הן מבחינה אסתטית והן מבחינה תפקודית ובריאותית. כתרי פורצלן, שנקראים בעברית גם כתרי חרסינה, הם כיום הכתרים הנפוצים ביותר בשימוש, זאת עקב שילוב של חוזק, עמידות, תפקוד בלעיסה, מראה אסתטי ועלות. כתר פורצלן מציע מראה טבעי ולבן של שן אמיתית והוא גם מאפשר אכילה רגילה, ממש כאילו מדובר על שן טבעית שתמיד הייתה לכם בפה ומצבה מצוין.

יש כמה סוגים של כתרי פורצלן לשיניים, כאשר המשותף לכולם הוא השימוש בחרסינה ייעודית ומיוחדת לייצור הכתר:

 • כתרי חרסינה בהם ציפוי חרסינה מיושם על גבי כתר ממתכת לא אצילה
 • כתרי פורצלן בהם הציפוי החיצוני הוא פורצלן/חרסינה ופנים הכתר עשוי מתכת לא אצילה בשילוב עם מתכת אצילה
 • כתרים לשיניים המכילים ציפוי חרסינה חיצוני וחלק פנימי עשוי מתכת אצילה, למשל זהב, פלדיום או פלטינה
 • כתרי פורצלן מלאים – כתרים דנטליים מתקדמים העשויים רק פורצלן דחוס מיוחד וללא מתכת
 • כתרי חרסינה וזירקוניה – כתרים המכילים בסיס מזירקוניה וציפוי חרסינה

קראו עוד על ציפוי חרסינה לשיניים.

ייצור כתרי פורצלן

באיזידנט אנו מציעים לכם טיפולי שיניים מתקדמים, מקצועיים ומותאמים אישית בעלויות נמוכות, כל זאת מבלי להתפשר כלל על בטיחות, איכות ותוצאות. לכן הקליניקות שלנו במולדובה ורומניה עובדות עם ציוד משוכלל וחדשני וכל הטיפולים מבוצעים ע"י רופאי שיניים מיומנים. כתרים לשיניים העשויים מפורצלן מיוצרים בהליך דיגיטלי מאוד מדויק ועל פי הדמייה ממוחשבת ומדידות דיגיטליות של חלל הפה של המטופל.

צריכים טיפול שיניים הכולל כתרי פורצלן ומחפשים את השילוב המושלם בין איכות, מקצועיות ומחיר? הצוות המקצועי של Easy Dent ישמח לייעץ לכם לגבי טיפול השיניים המתאים לכם, התקשרו: 9927*

 

כתרים לשיניים מפורצלן / כתרים מחרסינה
כתרים לשיניים מפורצלן / כתרים מחרסינה 2
Made By Adimpress

 Easy Dent. All rights reserved © 2021 |Privacy Policy|Terms of Use|Sitemap

cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram