logo easy dent
שעות פתיחה:
‍ראשון - חמישי: 17:00 - 09:00
כתובת:
רבי עקיבא 52, בני ברק
logo easy dent

איזידנט טיפולי שיניים בחו״ל
מרכז הזיגומה העולמי

כ-70% פחות ממחירי ישראל

מרפאת חירום בישראל

ליווי צמוד מהארץ

עבודה באיכות גבוהה מאוד

כ-70% פחות ממחירי ישראל

שתלי זיגומה - הפתרון המודרני לחילוף שיניים

שתלי זיגומה הם פתרון מודרני לחילוף שיניים חסרות או פגומות. הטכנולוגיה מאפשרת חיבור נשך קבוע ומושלם, ובכך מאפשרת למטופל לפרוש את החיים היומיומיים שלו כאילו שהשיניים המלאות תמיד היו שם.

התהליך של השתלות הוא פשוט יחסית ולא מכיל כאב רב. השתל זיגומה הוא שתל עם שני חלקים - חלק עליון שמדמה את השן וחלק תחתון המשולב בגרוש נחושתי המתחבר לעצם הלסתות. השתל מתחבר לעצם הלסתות באמצעות תהליך זיגומה של הגרוש נחושתי לעצם הלסתות.

בשלב הראשוני, הרופא משלב את החלק התחתון של השתל לעצם הלסתות באמצעות נחישה. לאחר מכן, ממתינים מספר חודשים עד שהשתל מתקבל ומתחבר לעצם הלסתות. בשלב הבא, הרופא משלב את החלק העליון של השתל, וכך יוצר חיבור קבוע ומושלם לחלוטין.
קבעו פגישה

אודות איזידנט

easy-dent

כתבה בערוץ 10

'הכול כלול'
חברת איזידנט הוקמה מתוך שאיפה אמיתית לייצר מהפכה בתחום רפואת השיניים עבור לקוחות ישראלים, לא פחות מכך!

אנו מומחים בתחום רפואת השיניים אשר רוצים לייצר מציאות בה ישראלים יכולים לקבל את טיפולי השיניים הטובים והמתקדמים ביותר, אך בעלויות נמוכות משמעותית לעומת רמת המחירים הגבוהה בארץ.

את זאת אנו משיגים באמצעות מודל חדשני של תיירות מרפא דנטלית במזרח אירופה – טיפולי שיניים ברומניה ובמולדובה.

בזכות הניסיון המקצועי שלנו, חברנו לקליניקות המובילות ביעדים איתם אנו עובדים, וידאנו שיש את הרופאים המיומנים ביותר, את הציוד החדיש והמשוכלל ביותר, את התוצאות הטובות ביותר וכמובן את המחירים ההוגנים ביותר עבורכם.

אנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך, כולל בדיקה מקדימה בקליניקה בישראל, ליווי אחרי החזרה לארץ מהטיפולים במזרח אירופה ואחריות להצלחת הטיפולים ושביעות רצון מלאה שלכם.
למד עוד

טיפול שיניים עם Easy Dent איך זה בעצם עובד?

איזידנט הוקמה כדי לאפשר לכם לקבל טיפולי שיניים מקצועיים ומותאמים אישית, בעלויות נמוכות ובמודל חדשני של תיירות מרפא דנטלית באירופה. עלויות טיפולי השיניים בישראל גבוהות מאוד. כאשר משלבים זאת עם הנתון ש-42% מרופאי השיניים בישראל למדו וקיבלו את הכשרתם המקצועית במזרח אירופה, זה אך מתבקש להציע למטופלים את האפשרות לטיפול שיניים במזרח אירופה – זול וללא פשרות מבחינת מקצועיות, ציוד, בטיחות ותוצאות.

​​חברת איזידנט מציעה טיפול ברמה הגבוהה ביותר ורופאים מיומנים ומנוסים במולדובה ורומניה, בדיקה מקדימה ע"י רופא ישראלי מוסמך בקליניקה בישראל, מגוון רחב של טיפולי שיניים, אחריות מלאה שלנו מרגע כניסתכם לקליניקה וכמובן עלויות נמוכות משמעותית לעומת המחירים בישראל. איך כל זה עובד? המשיכו לקרוא ומיד תבינו את המודל החדשני והייחודי שפיתחנו להנגשת טיפולי שיניים מעולים, לכולם!​​

בקליניקות של איזידנט בחו"ל תוכלו לעבור את כל הטיפולים הנפוצים בתחום הדנטלי, בהתאמה אישית מלאה ותוך הקפדה חסרת פשרות על מקצועיות, איכות, טכנולוגיות מתקדמות ואנשי צוות מיומנים במיוחד. אלו הטיפולים העיקריים שאנו מציעים, בעלויות נמוכות ועם אחריות מלאה של הצוות המקצועי שלנו בארץ:

הטיפולים שלנו

easy-dent

שתלים זיגומטיים

שתלי זיגומה הם שתלים דנטליים המשמשים להחלפת שיניים חסרות בפה. הם מכילים פירוט וגוף של שיניים אותם מטפלי השיניים מכניסים לחומר העצם בפה. השתל עצמו מורכב משלושה חלקים עיקריים: הבסיס, הזרוע והקופסה. כל אחד מהחלקים הללו משולב עם...
למד עוד

שתלים דנטליים

מחירים נמוכים וחסרי תחרות לשתלים דנטליים והשתלת שיניים. שימוש בשתלים המתקדמים ביותר, בהליך טיפולי מותאם אישית, איכותי ובטיחותי ללא פשרות. היום אתם יכולים לעבור השתלת שיניים איכותית..
למד עוד

השתלת עצם

קליניקות מתקדמות ומובילות ורופאים מנוסים ביותר בהליכי השתלת עצם מלאכותית בלסת לקראת השתלת שיניים, ובמחיר לא יאמן! פיתרון מלא ומדויק של אובדן עצם ויצירת תנאים אופטימליים לשיקום הפה.​
למד עוד

כתרים לשיניים מפורצלן

כתרים לשיניים (כתרים דנטליים) הם אביזרים רפואיים המשמשים לכמה מהטיפולים הנפוצים ביותר, הן בהקשר של רפואת שיניים תפקודית והן בהקשר של רפואת שיניים אסתטית. הכתרים מיועדים להחליף את..
למד עוד

ניתוח חניכיים

במקרים מסוימים של מחלות חניכיים ובעיות מבניות אחרות, יתכן ויהיה צורך לבצע ניתוח.כאשר מאתרים את מהות הבעיה בזמן ומטפלים בה בהקדם, מחלות חניכיים יכולות להיפתר עם טיפול..
למד עוד

הרמת סינוס

עם איזידנט אתם יכולים לעבור טיפול הרמת סינוס לקראת יצירת תנאים להשתלת שיניים אחוריות עליונות, במחיר מנצח ובתנאים קליניים מהטובים בעולם. ידע וניסיון ואינספור מטופלים..
למד עוד

שיקום הפה

שיקום הפה נחשב לאחד התחומים המרכזיים ברפואת שיניים בכלל, ולאחד התחומים המבוקשים ביותר במרפאות השיניים בישראל. הסיבה לכך היא בעיות שונות בשיניים אשר דורשות שיקום כללי של הפה..
למד עוד

ניתוח לסת עליונה

הצורך בניתוח לסת עליונה מתעורר במצב בו הלסת העליונה אינה מיושרת עם הלסת התחתונה, או במצב בו השיניים בשתי הלסתות אינן מתואמות בקו ישר ולא ניתן לסגור את הפה בצורה הולמת. מאמר זה..
למד עוד

שיניים תותבות

טיפול מלא להכנת הפה לקראת התקנת שיניים תותבות. ייצור מותאם אישית עפ"י מדידות דיגיטליות וביצוע הטיפול ע"י רופאי שיניים מוכשרים ומנוסים בתחום. כל סוגי השיניים התותבות במחירים מנצחים.
למד עוד

טיפולי שורש

ביצוע איכותי, מתקדם ומדויק של טיפולי שורש. תנאים קליניים מעולים והתאמה אישית מלאה של הטיפול. הרופאים שלנו יכולים להציל לכם את השן ולמנוע נזקים עתידיים, והכל במחיר אטרקטיבי ביותר.
למד עוד

איזידנט בחדשות

easy-dent

לשאלות והצעת מחיר
התקשרו עוד היום

035038803

צוות איזידנט

easy-dent
מנכ״ל איזידנט בינימין רוזנברג

בינימין רוזנברג

מנכ״ל איזידנט

לקוחות מרוצים

easy-dent
facebook
סופי רבינוביץ
recommends
05/10/2021

אני מאוד התרשמתי מהיחס של אנשי הצוות בכל הרמות ,על מקצועיות סבלנות ותמיכה

facebook
ישראל בר עדן
recommends
20/08/2020

ממליץ מאוד, שרות אדיב, צוות רופאים מקצועי מאוד!!

facebook
ויוי אדרי
recommends
17/02/2020

צוות איזידנט אנשים מדהימים ליווי צמוד,יחס נהדר וממליצה בחום על טיפולי שיניים דרכם

facebook
מירי חנוכה
recommends
08/12/2019

רוצה להמליץ על Easy Dent מכל ה❤️חברה אמינה יחס VIP צוות אדיב רופאים מקצועיים מרפאה מהממת וסטרילית אני מרוצה מאוד💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯

facebook
דוד בן.דוד
recommends
04/12/2019

בישראל רוצים קמו בחו"ל יקר מאוד ל"עם ישראל למה יקר

facebook
פטריק קאליפה
recommends
29/11/2019

חברה אמינה ואיכותית,מומלץ

facebook
Ran Caspi
recommends
04/11/2019

שנים חיכיתי לפיית השיניים,כנראה שעבדו עלינו כשהיינו קטנים,אבל אז.....הגיע בני רוזנברג ולא בדמות של פיה(לא נראה לי מתאים לו שמלה)אלא בדמות מלאך,מלא חן,כריזמה ומעל הכל יושרה כי בינינו מי לא עוקץ היום?! התברר שהכל אמת,האמינות,הזמינות,המחיר. המלצה חמה ממני עם חותמת גומי גשו עוד היום לאיזידנט ותתחילו לחייך אל העולם! נתראה בפגישתינו הבאה לקבועות!!!!

facebook
Tzofiya Cohen
recommends
02/11/2019

חברה אמינה ואיכותית, יחס מועדף

facebook
Miri Cohen Yael
recommends
17/08/2019

רוצה להודות לבני על היחס הסבלנות והרוגע שזכיתי ...על הטיפול המסור והחם...רוצה להודות לצוות הרפואי ברומניה על הסבלנות והרוגע...שלא הייתי זוכה בו בארץ. ולך גליתוש אני רוצה להודות על היחס הצמוד שקיבלתי מימך ושהצלחת לסבול אותי...חחח אוהבת אותך 💞💞 וכמובן רוצה להודות לכל משפחת איזידנט בארץ וברומניה. להתראות בטיפול הבא...הפינלה.✈️✈️✈️

שטיפול שיניים יהיה כל כך חוויתי?! רחוק ממפחיד ומכאיב? מי היה מאמין אשריכם חברים.

facebook
גלית בן ציון
recommends
24/07/2019

בעלי היקר הגיע לטיפול ביום שני בבוקרשט, חוויה מתקנת לטיפול שיניים. יחס מקצועי של הרופאים, אסתטיקה. בני דואג לכל מטופל ומטופל. מומלץ באהבה לכם מי שצריך טיפול אצל רופאים טובים, יחס ושירות

facebook
ברוך יוסף
recommends
08/07/2019

חוץ מהטיפול המסור..שאני מאוד ממליץ עליו. אני מאוד מרוצה מהשירות המסור.הדאגה האכפתיות לכל אחד ואחד מהמטופלים.וגם על החברות שנוצרה. איזי דנט חברה מאוד מסורה איכפתית ומיקצועית. טיפול שאני קורא לו חוויה.

facebook
ליטבננקו ולדימיר
recommends
16/06/2019

привет мможно когда зуба Владимировна

facebook
ששון אהרון
recommends
16/01/2019

נתחיל מבני שנתן לנו תחושת ביטחון מלאה, טיסה ושהות במלון, הסעת המטופלים למרפאות וליוי צמוד שגם בארץ לא היינו מקבלים, רופאים אדיבים ומדהימים, יציאות בערב ביחד תחושת הביחד פשוט מדהימה ובסוף עלות כוללת פחות מ 50% פשוט לא יכלנו לשלם את המחיר שביקשו בארץ. בני אתה עושה עבודת קודש תודה לך על הכול.

facebook
Doron Balva
recommends
07/01/2019

חברה אמינה שרות מדהים מר בני טיפל במשפחתי על הצד הטוב ביותר תודה רבה.

facebook
דניאל ארנגאוז
doesn't recommend
07/01/2019

הוזלת מחיר טיפול השיניים לא אמור להיות הגורם החשוב ביותר בבחירת הרופא. הרבה פעמים - הזול יוצא יקר! זה נכון שרבים מרופאי שיניים בארץ למדו במדינות מזרח ארופה. אבל הרמה המקצועית של רופא מתפתחת ומתגבשת במשך עבודתו בשנים הבאות, ורמת הרפואה בישראל נחשבת לגבוהה יותר.

facebook
Keren Portuguezz
recommends
05/01/2019

מומלץ בחום לכל מי שצריך טיפול מורכב. השרות, המקצועיות, היסודיות והיחס החם, הן מצד הרופאים והן מצד בני, היו מעבר לכל הציפיות

facebook
סיגל קליין בר
recommends
12/12/2018

יחס חם,דאגה אין סופית,רופאים מקצועיים ברמה גבוהה ,קשובים והכי חדוב טיפול ללא כאבים 😍

facebook
Sahar Ben Kasus
recommends
12/12/2018

שירות מעולה יחס אישי ומחיר הוגן

facebook
Shlomi Sol Mermelstein
recommends
19/07/2018

תודה לבני רוזנברג על השירות הנפלא והיחס החם והאיכפתי

facebook
גיהאן סרסור
recommends
21/06/2018
facebook
Adi Aloni Ziv
recommends
20/02/2018
facebook
Meidad Patt
recommends
26/12/2017
facebook
Mardous Peretz
recommends
22/12/2017
facebook
Itsik Cohen
recommends
17/12/2017

בס"ד מי שרוצה לשמוע על הטיפול המצוין שעברתי מוזמן ליצור קשר איתי

facebook
Maayan Kedem
recommends
11/12/2017
facebook
Dmitry Tsepilovan
recommends
16/08/2017
facebook
Shay Bankhalter
recommends
02/08/2017
facebook
Eti Magnezi Sultan
recommends
01/08/2017

עדויות של הלקוחות שלנו

easy-dent
שעות פתיחה:
א׳ - ה׳
09:00-17:00
כתובתינו:
רבי עקיבא 52
 בני ברק
Made By Adimpress

 Easy Dent. All rights reserved © 2023 |Sitemap

שלום 👋

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram